• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

خداوند سبحان را شاکریم که توفیق خدمت در مسیر تعلیم و تربیت که همان طریق انبیاء و اولیاء الهی است به ما ارزانی داشت, به ویژه آنکه این خدمت ارزشمند بتواند زمینه ساز تحصیلات عالیه برای جوانان مستعد و افتخارآفرین ایران اسلامی باشد.
در اهمیت علم و علم آموزی همین بس که خداوند متعال به « ن و القلم و ما یسطرون » قسم یاد نمود و اولین کلام وحی آسمانی که به پیامبر آخر الزمان نازل شد نیز « اقرأ » بود.بی شک توسعه همه جانبه کشور بر پایه توسعه علمی و ارتقاء سطح دانش و پژوهش استوار است در این میان حساسیت نقش دانشگاه و دانشگاهیان به عنوان بستر سازان تولید علم و دانایی بر کسی پوشیده نیست.
پویایی یک دانشگاه مرهون پویایی اساتید و دانشجویان در فعالیتهای آموزش و پژوهش محور بوده و میزان تعهد, انگیزه و همت ایشان از عوامل مستقیم دررشد علمی و آمادگی های کاربردی است البته روزآمد بودن فعالیتهای علمی و پژوهشی نیز عامل مهم دیگر در این راستا می باشد چرا که با توسعه سریع علم و فناوری در جهان امروز, به روز نبودن دانش و معلومات می تواند ضربات سختی را به پیکره نظام آموزشی و پژوهشی وارد نموده و موجب ناتوانی در رسیدن به اهداف عالیه شود.
اميد است با توكل بر ذات اقدس احديت و تلاش و جديت در عرصه هاي مختلف علمي و فناوري همواره بتوانيم شاهد رشد و تعالي همه جانبه ميهن عزيزمان باشيم.